İletişime Geçin: 0-262 330 0015
ingiliz-bayrak  ENG      turk-bayrak TR

Hakkımızda

Forka Lojistik, 2009 yılında faaliyetlerine başlamış olup kısa süre içerisinde kurumsal kimliğini tamamlamış ve 2011 yılında şirket ünvanına bürünmüştür. Müşterilerinin yaratıcı çözüm ortağı olmayı kendine misyon olarak belirleyen firmamız bu bağlamda; Euro4 ve Euro5 cinsi çevre dostu araçları ile karayolu taşımacılığı, ağır nakliye, proje taşımacılığı hizmetleri ve depolama alanları ile hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Tüm operasyonlarımız tecrübeli ve konusunda uzman bir ekip tarafından planlanmaktadır ve eğitimli sürücülerimiz tarafından yürütülmektedir. Her biri konusunda uzman ekibimiz ile zamana ve gelişen teknolojiye uygun çözümler sunarak müşterilerimize kaliteli, sorunsuz, zamanında ve güvenli bir taşıma hizmeti vermekteyiz.

Taşıdığımız yükler, nakliyecinin sorumlulukları ile ilgili en kapsamlı şekilde sigortalanmaktadır. Yurtiçi taşımaları için yaptırdığımız özel Kamyon Klozu, sigortalı emtiayı taşıyan nakil vasıtasının yanması, devrilmesi, çarpışması rizikoları ile; derelerin taşması, yolların çökmesi, köprülerin yıkılması, sel, çığ, toprak ve dağ heyelanı, yıldırım ve infilak neticesinde meydana gelen ziyan, hasar ve masrafları karşılar. Yurtdışı taşımalarımız ise CMR sigortası güvencesi altında yapılmaktadır. CMR sigortası, uluslararası karayolu taşımacılığı yapan nakliyat firmalarının, yaptıkları taşımalar ile ilgili olarak CMR sözleşmesinden kaynaklanan hukuki sorumluklarını, poliçede belirten şart ve limitler ile teminat altına alınır.

Firmamız, Lutz AG tarafından CMR sigortası kapsamı altındadır.